STAVBÁRI SI VYBERAJÚ MÚDREJŠIE – JEWSON (STOCKPORT)

David Ellerby, stavbár domov so sídlom v Cheshire, člen asociácie National House-Building Council (NHBC) sa obrátil na Dakea, hľadajúc strešné okno pre vlastné voľne stojace nehnuteľnosti so štyrmi spálňami vo vidieckom Wilmslow. Tepelná izolácia a energetická účinnosť mali vplyv na jeho požiadavky, pretože hodnotné nehnuteľnosti sú obkolesené otvorenými, malebnými poľnohospodárskymi terénmi.

David Ellerby povedal: „Aby som lepšie pochopil dostupným možnostiam, navštívil som miestnu pobočku spoločnosti Jewson v Stockport. Predstavili mi značku Dakea a dedičstvo firmy, ktorá sa zameriava na výrobu strešných okien a je previazaná so skupinou VKR Group”. David pre svoje nehnuteľnosti vybral Dakea Ultima potom, ako spoločnosť Jewson zorganizovala stretnutie s obchodným zástupcom Dakea – Christopherom Phillipsom.

David dodal: „Ultima ponúka vlastnosti a kvalitu, ktoré sa dajú ľahko porovnať s oknami s izolačnými trojsklami – za zlomok hmotnosti a za bezkonkurenčnú cenu. Vďaka koeficientu Uw iba 1,2 W/m2K, ktorý znamená vynikajúcu tepelnú izoláciu, Ultima zlepší energetickú efektívnosť nehnuteľnosti a zaručí komfortnú teplotu v interiéri počas celého roka”. Vďaka použitiu technológie Comfort Glass sklo chráni pred ultrafialovým (UV) žiarením odrážaním do 95 % škodlivého UV žiarenia. Táto jedinečná konštrukcia zasklenia zaručuje udržanie chladu počas leta a tepla počas zimy, čo následne pomáha domácnosti znížiť náklady na energie. Jednoduché okno s jednoduchou údržbou – Ultima - tiež s povrchovou úpravou Titan Glass. Táto vonkajšia vrstva z oxidu titaničitého rozkladá organické materiály,ktoré dopadajú na vonkajšie zasklenie a následne sú splachnuté dažďovými zrážkami, preto je potreba ručného umývania zasklenia značne menšia.

Jewson (Stockport) roof windows

Okná Ultima tiež dodávame na trh s bezkonkurenčnou, prevoditeľnou 20-ročnou zárukou. David dodal: „Záruka na model Ultima zaručuje skutočný pokoj tak realizátorom, ako aj zákazníkom – vďaka doživotnej záruke na rozbitie spôsobené krupobitím, ktorá ponúka istotu a ochranu na dlhé roky po nadobudnutí nehnuteľnosti”. Spolu s ukončením prvej fázy rozvojových prác, Mark Backhouse, dodávateľ tesárskych a pokrývačských prác s viac než 35-ročnými skúsenosťami, v súčasnosti namontoval 10 z 20 okien Ultima, určených na realizáciu projektu. Mark Backhouse povedal: „Prvýkrát som namontoval strešné okná Dakea Ultima – a bol to ľahký a rýchly proces. Vďaka použitiu bezplatného hydroizolačného goliera RUC a zatepľujúceho penového rámu IFC je každá montáž vykonaná so zachovaním najvyššej kvality a garantuje veľkolepý výsledok.

Housebuilding

Tieto riešenia zaručujú ochranu strechy vďaka bezpečnej a vodotesnej montáži, a výrazne znižujú možnosť tepelných únikov a pretekania vody. Christopher Phillips, regionálny manažér pre predaj firmy Dakea, povedal: „Strešné okno Ultima je ideálne riešenie pre stavbárov, ktorí chcú aj do budúcna poskytnúť garanciu na nimi dodané objekty a svojim zákazníkom poskytnúť pridanú hodnotu.” „Vďaka hodnote súčiniteľa prestupu tepla Uw, ktorá je nižšia než európske a britské požiadavky, ako aj vďaka 20-ročnej záruke, Ultima je najlepšou voľbou strešných okien tak pre stavbárov, ako aj pre montážnikov.” Dakea využíva viac než 75-ročné skúsenosti s navrhovaním strešných okien, ich výrobou a inováciami vo všetkých svojich výrobkoch, vrátane výrobkov Ultima, pretože je súčasťou najväčšej skupiny vyrábajúcej strešné okná – VKR Group.

Housebuilding mini

Súvisiace články

DAKEA VINTAGE PRE MANOR DRIVE

Firma Massey Limited vybrala okná Dakea Better Vintage pre nové obytné objekty v prestížnej obytnej štvrti ... čítaj viac

PRESTAVBA STODOLY V LANGFORD BARTON

Keď majiteľ nehnuteľnosti, Richard Prowse, hľadal univerzálne strešné okná, ktoré by sa dali ľahko namontov... čítaj viac