STAVBÁRI SI VYBERAJÚ MÚDREJŠIE

Firma Roof Trust sídli na severovýchode. Vybrala si strešné okná Dakea Ultima, aby zaručila vysokú kvalitu montáže v mnohých obytných budovách. Okná ULTIMA, ktoré sa ľahko montujú, ponúkajú rad výhod pre majiteľov domov, vrátane zníženia hluku prichádzajúceho z vonku až o 50 % v porovnaní s inými štandardnými oknami na trhu.

ROOF TRUST – RODINNÁ POKRÝVAČSKÁ FIRMA,

vybrala si výrobky Dakea – vrátane inovatívneho okna Ultima – ktoré použila v troch rekonštrukčných projektoch na území Newcastle po stanovení požiadaviek s miestnym dodávateľom Rinus Roofing Supplies v Sunderland. David Bruce, výkonný riaditeľ Roof Trust, povedal: „Sondujúc dostupné možnosti na trhu, chceli sme nájsť výrobok, ktorý splní požiadavky majiteľov domov, a ktorého montáž bude jednoduchá.“ Dakea ULTIMA prináša majiteľovi domu rad výhod. Technológia Comfort Glass pozostáva z dvoch dvojnásobne teploreflexných fólií, ktoré sú navrhnuté na ochranu pred prehriatím v lete a na udržanie tepla v zime, čo následne pomáha domácnosti znížiť náklady počas celého roka.

Housebuilders makes the smarter choice

Použitím zasklenia Titan Glass, Ultima zaručuje výnimočnú energetickú efektívnosť pri súčiniteli prestupu tepla 1,2 W/m2 K. Okrem toho tieto izolačné dvojsklá sú vyplnené kryptónom, ktoré prenáša o 46 % menej tepla v porovnaní s bežne používaným argónom. ULTIMA imponujúcim spôsobom chráni pred pôsobením ultrafialového žiarenia (UV), blokuje až do 95 % škodlivého UV žiarenia. David pokračoval: „Dakea ULTIMA nám tiež pomohla vyriešiť niekoľko podstatných problémov spätých s montážou. Častým problémom na mieste sú chýbajúce vhodné montážne komponenty, čo spomaľuje proces montáže. V prípade okien DAKEA Ultima sú všetky príslušné skrutky a montážne komponenty vždy dodané v montážnej súprave okna. Znie to jednoducho, avšak nezaručujú to všetci výrobcovia. Spolu s jednoduchým použitím lemovania na škridlu to má obrovský význam pre celkovú jednoduchosť a kvalitu montáže.“ Okná ULTIMA sú dodávané s bezkonkurenčnou 20-ročnou zárukou a sú podporované 75-ročnými skúsenosťami Dakea s navrhovaním, výrobou a inováciami strešných okien.

Housebuilders makes the smarter choice DAKEA roof window

Dávid zhrnul: „Našim zákazníkom vždy odporúčame strešné okná DAKEA, pretože sú veľmi všestranné, a tiež prinášajú impozantné úspory. Okná Dakea považujeme za našu voľbu číslo jedna, pretože našim zákazníkom zaručujú vynikajúcu estetiku a perfektne pasujú ku každému typu strechy, čo pri montáži zvýrazňuje ich flexibilitu.“ Umiestnenie ovládacej kľučky v dolnej časti okna Dakea ULTIMA umožní používateľom ľahšie ľahší prístup a manipuláciu s oknom. Spolu s ďalšími montážami okien Dakea, ktoré má do budúcnosti naplánované Roof Trust, David a firma sa stále angažujú využívajúc výnimočné prednosti Dakea s cieľom zaručiť dlhodobé riešenie.

Housebuilders makes the smarter choice DAKEA for smart professionals

Súvisiace články

SILNÝ PREDAJ S PODPOROU DAKEA

Dakea úzko spolupracuje s firmou Stormspell, zaručujúc široký rozsah predaja a technickej podpory s cieľom ... čítaj viac

STAVBÁRI SI VYBERAJÚ MÚDREJŠIE

Firma Roof Trust sídli na severovýchode. Vybrala si strešné okná Dakea Ultima, aby zaručila vysokú kvalitu ... čítaj viac