•  

  s izolačným trojsklom je vynikajúcou kombináciou 3 sklenných tabúľ s povrchovou úpravou a kryptónovou výplňou, čím sa zvyšuje energetická účinnosť celého okna. 

  PRODUKTY
 • Better Safe

  Dakea Better Safe je klasické strešné okno s otočnými stredovými závesmi v celej svojej kráse! Vynikajúca energetická hospodárnosť spojená so zvýšenou pevnosťou konštrukcie prináša svetlo a bezpečnosť do každého domu! 

 • Better Safe PVC

  Dakea Better Safe PVC vám prináša všetky výhody okna s otočným stredovým závesom, ktoré je vyrobené z bezspojového PVC umožňujúce jednoduché čistenie.

 • Ultima

  Dakea Ultima je strešné okno s otočnými stredovými závesmi a najlepšími vlastnosťami. Vďaka jeho vynikajúcej energetickej účinnosti a inovatívnemu zvukotesnému systému bude Váš domov výrazne pohodlnejší a pokojnejší.

Quality - See prices - products tablet

Katalóg produktov 2019

Príslušenstvo na jednoduchú montáž

Príslušenstvo na jednoduchú a rýchlu montážou pre spokojných montážnikov. Strešné okná Dakea je potrebné namontovať spolu s lemovaním Dakea. Ponúkame široký sortiment lemovaní.

6 produktov

Viac

Príslušenstvo pre väčší komfort

Sortiment našich roliet s viacnásobným nastavením sa vyznačuje jednoduchosťou montáže a použitia. Vynikajúco sa hodia na vaše okno DAKEA, ale aj na okná značiek FAKRO®, VELUX® (vrátane novej generácie - V22), RoofLITE, DAKSTRA, Optilight® a Keylite®.

6 produktov

Viac

Katalóg produktov 2019