Ultima Energy PVC

Tabuľka s rozmermi

  • KEP C2A B1800
  • KEP C4A B1800
  • KEP F6A B1800
  • KEP M4A B1800
  • KEP M6A B1800
  • KEP M8A B1800
  • KEP M10A B1800
  • KEP S6A B1800

ODPORÚČANÉ POUŽITIE: Miestnosti s hlučným okolím alebo miestnosti s orientáciou na ulicu, ako aj miestnosti, ktoré vyžadujú zlepšenú tepelnú izoláciu, ako napr. spálne a obývacie izby atď."

Konštrukcia výrobku Ultima Energy s izolačným. Trojsklom je vynikajúcou kombináciou 3 sklenných tabúľ. S povrchovou úpravou a kryptónovou výplňou, čím sa. Zvyšuje energetická účinnosť celého okna.

Konštrukcia výrobku Ultima Energy s izolačným trojsklom je vynikajúcou kombináciou 3 sklenných tabúľ s povrchovou úpravou a kryptónovou výplňou, čím sa zvyšuje energetická účinnosť celého okna: Vynikajúce parametre Uw drevenej verzie, ako aj PVC verzie 1,0 W/m2K. Izolačné trojsklo vyplnené kryptónom vedie teplo o 46% menej ako najčastejšie používaná argónová alternatíva.

Technológia Noise Block je kombináciou rôznych zlepšení v konštrukcii strešných okien, ktorá znižuje vonkajší hluk, ako aj hluk spôsobený dopadajúcimi dažďovými kvapkami, čo znamená zníženie hluku celkovo o 50 % v porovnaní so štandardnými oknami. Redukcia hluku: 38 dB.

Sklo a povrchová úprava okien Ultima sú špeciálne zvolené tak, aby zaistili pohodlie a bezpečnosť vášho domova: Okná na dome v zime udržiavajú teplo a dom sa neprehrieva v lete - vďaka dvom rôznym vrstvám povrchovej úpravy na sklennej tabuli : jednak teploreflexná fólia ako aj fólia na ochranu proti slnečnému žiareniu Ochrana proti UV žiareniu – vďaka zaskleniu, ktoré odráža 95 % škodlivých UV lúčov a zároveň prepúšťa svetlo. Zosilnené vonkajšie sklo – vďaka použitiu hrubej 6 mm tvrdenej tabule v porovnaní so 4 mm štandardom na trhu. Bezpečnosť prostredia pod oknom – vďaka laminovanému vnútornému sklu ( 3 + 3mm) - v prípade rozbitia - podobne ako autosklo. Jednoduchšia údržba skla z vonkajšej strany – vďaka aplikácii exkluzívnej titánovej samočistiacej povrchovej úprave

Technické parametre
Konštrukcia

Polystyrenová izolačná výplň v komorách rámu a krídla Oceľová výztuha PVC profilov

Vetranie

Dve pasívne ventilačné polohy spodnej ovládacej rukoväte

Parametre skla

Systém v rohoch zváraného tesnenia 6mm tvrdené vonkajšie sklo so samočistiacou vrstvou. Laminované vnútorné sklo. Doživotná záruka na zasklenie proti poškodeniu krupobitím. Vynikajúci uw parameter 0,99 w/m2k pre celé okno

ZASKLENIE
Verzia
18
Konštrukcia
33.2SS-10-3HS-10-6H
Hrúbka zasklenia (mm)
35
Nízkoemisná vrstva
+++
Plyn
Krypton
Tvrdené
+
Laminované
+
Ug ( W/m2K )
0.5
Priepustnosť slnečnej energie
0.27
OKNO
Uw ( W/m2K )
1.0
Vodeodolnosť
E1500*
Priepustnosť vzduchu
Trieda 4**
Odolnosť voči zaťaženiu vetrom
Trieda C3***
Redukcia hluku RW(dB)
38 (-1,-3)
* M10A: E1350
** M10A: Trieda 3
*** M8A, M10A: npd

Príslušenstvo pre väčší komfort
Príslušenstvo na jednoduchú montáž
0