Ultima

KEV B1200 Uw 1.2 W/m2 K

Ultima

KEV B1200 Uw 1.2 W/m2 K

 • Dakea Ultima je produkt pre tých najnáročnejších klientov.
 • Ultima predstavuje výborný výkon ohľadom znižovania hluku a odolnosti. Dodáva sa s 20-ročnou zárukou a doživotnou zárukou na zasklenie proti poškodeniu krupobitím.
 • Dakea Ultima je strešné okno s otočnými stredovými závesmi a najlepšími vlastnosťami. Vďaka jeho vynikajúcej energetickej účinnosti a inovatívnemu zvukotesnému systému bude Váš domov výrazne pohodlnejší a pokojnejší.
 • Okno Dakea Ultima prináša mimoriadnu odolnosť a bezpečnosť s jeho 6 mm-ovým tvrdeným vonkajším sklom a laminovaným vnútorným sklom. Extra vrstva odrážajúca teplo + ochrana proti UV žiareniu zabráni blednutiu nábytku a kobercov v interiéri. Špeciálna vrstva oxidu titaničitého na vonkajšom zasklení zabezpečuje samočistiaci efekt a poskytuje oveľa čistejšie okno.
 • Dakea Ultima je dodávaná s dvojitým systémom redukcie hluku. Súčasťou tohto systému je zvýšená hrúbka vonkajšieho skla a pridanie dvoch vrstiev zvukotesnej fólie na laminované sklo. Tieto dohromady redukujú vonkajší hluk takmer na polovicu v porovnaní s tým, čo môžete počuť pri štandardnom okne.
 • Druhá časť systému tlmenia hluku spočíva v použití unikátnych oplechovaní. Tieto prvky výrazne utlmia hluk pôsobený dažďom alebo krupobitím na ráme a takto bude v miestnosti omnoho tichšie aj pri búrlivom počasí. Dakea Ultima má tiež najvyššiu triedu priepustnosti vzduchu a vynikajúcu hodnotu vodotesnosti v dôsledku systému Safe Guard, výsledkom čoho je úspora energie, pokoj a tichšia, komfortnejšia izba.
 • Okno Dakea Ultima sa dodáva spolu s hydroizolačným golierom (RUC) a zatepľujúcim penovým rámom (IFC), ktoré sú bezplatnou súčasťou balenia, vďaka čomu je Dakea ULTIMA najvýhodnejšou ponukou výrobku na trhu. IFC zabezpečuje lepšiu tepelnú izoláciu a RUC urýchľuje proces montáže a zlepšuje tesnosť strešnej konštrukcie. Strešné okná Dakea Ultima sa môžu montovať do všetkých strešných krytín so sklonom strechy od 15 do 90 stupňov. Správne namontovanie si vyžaduje použitie originálneho lemovania Dakea.
 • Konštrukcia Široký rám, laminované borovicové drevo, 100 % zo severských lesov s certifikátom FSC, ochrana pred plesňou a hmyzom, dvojitý akrylový lak. Vetranie 2 pasívne vetracie pozície cez rukoväť, okenné krídlo vetrané v zatvorenej pozícii, až do 2 600 mm2 zodpovedajúcej oblasti, prúdenie vzduchu až do 22 m3/hod (pri 10 Pa a šírky rámu do 94 cm).
 • Parametre skla Bezpečnostné sklo s vrstvou zvukotesnej fólie, konštrukcia skla s kryptónovou výplňou, extra vrstva odrážajúca teplo + ochrana proti UV žiareniu, 6 mm tvrdené vonkajšie sklo so samočistiacou vrstvou.
 • Prevádzkové funkcie 2 tesnenia: v rohoch zvárané tesnenie, zvárané tesnenie oplechovania, stredový otočný záves, hydroizolačný golier (RUC) a zatepľujúci penový rám (IFC) sa dodáva v balení zadarmo. Systém redukcia hluku spôsobeného dažďom so špeciálnym oplechovaním.
 • Na okná Dakea Ultima sa poskytuje 20-ročná záruka.

ZASKLENIE

Verzia 12
Konštrukcia  33.2-10-6H
Hrúbka zasklenia (mm) 22
Nízkoemisná vrstva
Plyn Krypton
Tvrdené
Laminované
Ug (W/m2 K) 0.9
Priepustnosť slnečnej energie 0.3

OKNO

Uw (W/m2 K) 1.2
Vodeodolnosť  E1350
Priepustnosť vzduchu  Trieda 4
Odolnosť voči zaťaženiu vetrom Trieda C4*
Redukcia hluku RW(dB) 38 (-1,-3)

* veľkosti M10A, P8A, S8A, U4A, U8A: npd

IFC Insulation foam collar on frame IFC Insulation foam collar roof window

Zatepľujúci penový rám

RUC roofing underfeilt foil collar RUC roofing underfeilt foil collar DELTA

Hydroizolačný golier

Iné výrobky

Ultima Energy

Ultima Energy PVC

Dakea Ultima Pine cross-section of window Ultima

Ultima

rolety dachowe

Better Energy

Better Energy PVC

Dakea Better View Pine

Better View

Better Safe PVC cross-section of roof window

Better Safe PVC

Dakea Better Safe Pine Better Safe cross-section of roof window

Better Safe

GOOD ENERGY

Dakea Good Pine

Good

GOOD ENERGY PVC

Dakea Good PVC Good PVC akcesoria do okien

Good PVC

VISION ENERGY

VERTICA ENERGY

Fixed flat roof window Fixed flat roof window DAKEA

AZURE FIXED

Openable flat roof window copy Openable Flat roof window

AZURE ELECTRIC

SMOKE VENT ENERGY

ACCESS ENERGY (UŽ ČOSKORO)

Máte problém pri výbere strešného okna?

Konfigurátor okien

DAKEA NOVINY

Ste profesionálny montážnik, dodávateľ alebo staviteľ domu? Zaregistrujte sa na odber našich DAKEA Novín ešte dnes, aby ste sa ako prví dozvedeli o nových produktoch, propagačných akciách a exkluzívnych ponukách.

V prípade všetkých Vašich ďalších otázok vyplňte náš kontaktný formulár na našej webovej stránke.