Prípadové štúdie

STAVBÁRI SI VYBERAJÚ MÚDREJŠIE – JEWSON (STOCKPORT)

David Ellerby, stavbár domov so sídlom v Cheshire, člen asociácie National House-Building Council (NHBC) sa obrátil na Dakea, hľadajúc strešné okno pre vlastné voľne stojace nehnuteľnosti so štyrmi spálňami vo vidieckom Wilmslow. Tepelná izolácia a energetická účinnosť mali vplyv na jeho požiadavky, pretože hodnotné nehnuteľnosti sú obkolesené otvorenými, malebnými poľnohospodárskymi terénmi.

David Ellerby povedal: „Aby som lepšie pochopil dostupným možnostiam, navštívil som miestnu pobočku spoločnosti Jewson v Stockport. Predstavili mi značku Dakea a dedičstvo firmy, ktorá sa zameriava na výrobu strešných okien a je previazaná so skupinou VKR Group”. David pre svoje nehnuteľnosti vybral Dakea Ultima potom, ako spoločnosť Jewson zorganizovala stretnutie s obchodným zástupcom Dakea – Christopherom Phillipsom.

David dodal: „Ultima ponúka vlastnosti a kvalitu, ktoré sa dajú ľahko porovnať s oknami s izolačnými trojsklami – za zlomok hmotnosti a za bezkonkurenčnú cenu. Vďaka koeficientu Uw iba 1,2 W/m2K, ktorý znamená vynikajúcu tepelnú izoláciu, Ultima zlepší energetickú efektívnosť nehnuteľnosti a zaručí komfortnú teplotu v interiéri počas celého roka”. Vďaka použitiu technológie Comfort Glass sklo chráni pred ultrafialovým (UV) žiarením odrážaním do 95 % škodlivého UV žiarenia. Táto jedinečná konštrukcia zasklenia zaručuje udržanie chladu počas leta a tepla počas zimy, čo následne pomáha domácnosti znížiť náklady na energie. Jednoduché okno s jednoduchou údržbou – Ultima - tiež s povrchovou úpravou Titan Glass. Táto vonkajšia vrstva z oxidu titaničitého rozkladá organické materiály,ktoré dopadajú na vonkajšie zasklenie a následne sú splachnuté dažďovými zrážkami, preto je potreba ručného umývania zasklenia značne menšia.

Jewson (Stockport) roof windows

Okná Ultima tiež dodávame na trh s bezkonkurenčnou, prevoditeľnou 20-ročnou zárukou. David dodal: „Záruka na model Ultima zaručuje skutočný pokoj tak realizátorom, ako aj zákazníkom – vďaka doživotnej záruke na rozbitie spôsobené krupobitím, ktorá ponúka istotu a ochranu na dlhé roky po nadobudnutí nehnuteľnosti”. Spolu s ukončením prvej fázy rozvojových prác, Mark Backhouse, dodávateľ tesárskych a pokrývačských prác s viac než 35-ročnými skúsenosťami, v súčasnosti namontoval 10 z 20 okien Ultima, určených na realizáciu projektu. Mark Backhouse povedal: „Prvýkrát som namontoval strešné okná Dakea Ultima – a bol to ľahký a rýchly proces. Vďaka použitiu bezplatného hydroizolačného goliera RUC a zatepľujúceho penového rámu IFC je každá montáž vykonaná so zachovaním najvyššej kvality a garantuje veľkolepý výsledok.

Housebuilding

Tieto riešenia zaručujú ochranu strechy vďaka bezpečnej a vodotesnej montáži, a výrazne znižujú možnosť tepelných únikov a pretekania vody. Christopher Phillips, regionálny manažér pre predaj firmy Dakea, povedal: „Strešné okno Ultima je ideálne riešenie pre stavbárov, ktorí chcú aj do budúcna poskytnúť garanciu na nimi dodané objekty a svojim zákazníkom poskytnúť pridanú hodnotu.” „Vďaka hodnote súčiniteľa prestupu tepla Uw, ktorá je nižšia než európske a britské požiadavky, ako aj vďaka 20-ročnej záruke, Ultima je najlepšou voľbou strešných okien tak pre stavbárov, ako aj pre montážnikov.” Dakea využíva viac než 75-ročné skúsenosti s navrhovaním strešných okien, ich výrobou a inováciami vo všetkých svojich výrobkoch, vrátane výrobkov Ultima, pretože je súčasťou najväčšej skupiny vyrábajúcej strešné okná – VKR Group.

Housebuilding mini

Súvisiace články

Prípadové štúdie

DAKEA VINTAGE PRE MANOR DRIVE

Firma Massey Limited vybrala okná Dakea Better Vintage pre nové obytné objekty v prestížnej obytnej štvrti ... čítaj viac

Prípadové štúdie

PRESTAVBA STODOLY V LANGFORD BARTON

Keď majiteľ nehnuteľnosti, Richard Prowse, hľadal univerzálne strešné okná, ktoré by sa dali ľahko namontov... čítaj viac

DAKEA NOVINY

Ste profesionálny montážnik, dodávateľ alebo staviteľ domu? Zaregistrujte sa na odber našich DAKEA Novín ešte dnes, aby ste sa ako prví dozvedeli o nových produktoch, propagačných akciách a exkluzívnych ponukách.

V prípade všetkých Vašich ďalších otázok vyplňte náš kontaktný formulár na našej webovej stránke.