Médiá

Našim cieľom je, aby kvalitné strešné okná boli viac cenovo dostupné. Dbáme o spokojnosť profesionálov s kvalitou našich výrobkov. Presahujeme ich očakávania, dodávajúc najlepšie výrobky s bezkonkurenčným pomerom kvality a ceny.

ZNAČKA DAKEA

Dakea je súčasťou portfólia značiek spoločnosti ALTATERRA Kft, ktorá patrí do súkromného dánskeho koncernu VKR Holdings. Značka bola vytvorená s cieľom vyrábať strešné okná a súvisiace doplnky za dostupnejšie ceny. Sú to výrobky najvyššej kvality, s jedinečným systémom servisnej podpory, navrhnutej takým spôsobom, aby jednak profesionáli ako aj majitelia domov získali väčšie výhody a nižšie riziko.

Dakea brand

EURÓPSKE TRHY

Značka je dostupná v mnohých európskych krajinách, ako sú: Spojené kráľovstvo, Poľsko, Maďarsko, Česko, Slovensko, Rumunsko, Francúzsko, Holandsko, Dánsko, Belgicko, Španielsko, Taliansko.

European Market

CERTIFIKÁT ISO

Výrobné závody svetovej triedy s výkonnosťou a efektívnosťou, ktorú potvrdzujú ISO certifikáty, robia maximum preto, aby koncoví užívatelia dostávali výrobky na najvyššej svetovej úrovni. Mimoriadna pozornosť venovaná detailom (každá skrutka, každá činnosť, každý použitý materiál je testovaný v súlade s najvyššími štandardmi) spolu s dlhoročnými skúsenosťami umožňujú splniť najvyššie požiadavky a očakávania užívateľov.

ISO certified

NA STIAHNUTIE

MÁTE OTÁZKU??

OBRÁŤTE SA NA NAŠE ZÁKAZNÍCKE ODDELENIE

    DAKEA NOVINY

    Ste profesionálny montážnik, dodávateľ alebo staviteľ domu? Zaregistrujte sa na odber našich DAKEA Novín ešte dnes, aby ste sa ako prví dozvedeli o nových produktoch, propagačných akciách a exkluzívnych ponukách.

    V prípade všetkých Vašich ďalších otázok vyplňte náš kontaktný formulár na našej webovej stránke.