Médiá

Našim cieľom je, aby kvalitné strešné okná boli viac cenovo dostupné. Dbáme o spokojnosť profesionálov s kvalitou našich výrobkov. Presahujeme ich očakávania, dodávajúc najlepšie výrobky s bezkonkurenčným pomerom kvality a ceny.

ZNAČKA DAKEA

Dakea je súčasťou portfólia značiek spoločnosti ALTATERRA Kft, ktorá patrí do súkromného dánskeho koncernu VKR Holdings. Značka bola vytvorená s cieľom vyrábať strešné okná a súvisiace doplnky za dostupnejšie ceny. Sú to výrobky najvyššej kvality, s jedinečným systémom servisnej podpory, navrhnutej takým spôsobom, aby jednak profesionáli ako aj majitelia domov získali väčšie výhody a nižšie riziko.

Dakea brand

EURÓPSKE TRHY

Značka je dostupná v mnohých európskych krajinách, ako sú: Spojené kráľovstvo, Poľsko, Maďarsko, Česko, Slovensko, Rumunsko, Francúzsko, Holandsko, Dánsko, Belgicko, Španielsko, Taliansko.

European Market

CERTIFIKÁT ISO

Výrobné závody svetovej triedy s výkonnosťou a efektívnosťou, ktorú potvrdzujú ISO certifikáty, robia maximum preto, aby koncoví užívatelia dostávali výrobky na najvyššej svetovej úrovni. Mimoriadna pozornosť venovaná detailom (každá skrutka, každá činnosť, každý použitý materiál je testovaný v súlade s najvyššími štandardmi) spolu s dlhoročnými skúsenosťami umožňujú splniť najvyššie požiadavky a očakávania užívateľov.

ISO certified

NA STIAHNUTIE

MÁTE OTÁZKU??

OBRÁŤTE SA NA NAŠE ZÁKAZNÍCKE ODDELENIE