Kvalita

VIAC AKO 75-ROČNÉ SKÚSENOSTI S VÝROBOU STREŠNÝCH OKIEN NÁM UMOŽŇUJÚ DOSAHOVAŤ NAJVYŠŠIE MOŽNÉ VÝROBNÉ ŠTANDARDY. SPOZNAJTE LEPŠIE NAŠE VÝROBNÉ PROCESY A ZISTÍTE, PREČO SME SI ABSOLÚTNE ISTÍ, POKIAĽ IDE O KVALITU KONEČNÉHO PRODUKTU – STREŠNÉHO OKNA DAKEA S 20-ROČNOU ZÁRUKOU.

MONTÁŽNICI

Myslí vám to. Rozhodujete sa múdro a vyberáte si výrobky Dakea – kvalitné strešné okná s neporaziteľným pomerom hodnoty a ceny a jednoduchou inštaláciou.

PREDAJCOVIA

Predávate výrobky, ktoré spĺňajú požiadavky trhu. Staráte sa o svojich zákazníkov a ponúkate im vynikajúcu hodnotu za lepšiu cenu. Zároveň získavate výbornú podporu predaja a propagačné materiály.

KONCOVÍ POUŽÍVATELIA

Rozhodli ste sa múdrejšie než ostatní a spoľahli ste sa na odporúčanie odborníkov - zaplatili ste menej, ale získali ste lepší produkt a ako bonus dostávate aj 20-ročnú záruku.

Altaterra

Spoločnosť Altaterra vyrába a predáva vysoko kvalitné strešné okná a súvisiace príslušenstvo najmä na území Európy. Vznikli sme v roku 2001 ako nový start-up v rámci súkromnej dánskej skupiny VKR Holding.

Altaterra je dnes lídrom na európskom trhu v sektore súkromných značiek a hrdým majiteľom značky Dakea určenej pre chytrých profesionálov. Predávame vo viac ako 30 krajinách a zamestnávame ľudí viac ako 12 rôznychnárodností, ktorí podporujú predaj našich produktov. Tisíckam profesionálom a koncových používateľov s hrdosťou dodávame vysokokvalitné strešné okná za prijateľné ceny.

Altaterra Group - Dakea factory

Kvalita našich výrobkov

What is Max Protect? Dakea

Max protect

Max Protect zaručuje solídnosť a bezpečnosť. Výrobky Dakea sa vyrábajú na základe viac než 75-ročných skúseností v oblasti výroby strešných okien. Všetky vonkajšie sklá v našej ponuke sú tvrdené a majú doživotnú záruku na poškodenia spôsobené krupobitím.

Why is it called Masterwood?

Masterwood

Naše certifikované, prísne vyberané drevo sa získavá zo severskej borovice,, ktorá rastie v drsných klimatických podmienkach, vďaka čomu je vzácna svojou hustotou a odolnosťou. Vďaka tomu sú naše okná trvácne a ľahko sa udržiavajú.

Comfort and safety glass - where does it come from?

Pohodlie a bezpečnosť

Okná Ultima s technológiou Comfort Glass lepšie udržiavajú teplo v interiéry počas zimy a chránia interiér pred prehriatím počas leta. Vďaka tomu sa môžete tešiť z komfortných podmienok počas celého roka.

How we build a pvc frame?

ÚDRŽBA

Náš proces údržby sa začína vo výrobe. Pozrite sa, ako vyzerá naša konštrukcia okenných rámov z PVC zadarmo.

Next 20 - why we offer a 20 year guarantee?

Next 20 guarantee

Všetky strešné okná Dakea majú 20-ročnú, prevoditeľnú, záruku. Je to dodatočná pridaná hodnota v prípade predaja alebo prenájmu domu pred uplynutím doby 20 rokov.

Noise block noise reduction

Noise Block

S cieľom znížiť vonkajší hluk sme vytvorili technológiu NOISE BLOCK.. Pomáha redukovať vonkajší akustický hluk ako aj hluk spôsobený dažďovými kvapkami o 50 % v porovnaní so štandartnými oknami.

Production of roof windows

VÝROBA

VIAC AKO 75-ROČNÉ SKÚSENOSTI S VÝROBOU STREŠNÝCH OKIEN NÁM UMOŽŇUJÚ DOSAHOVAŤ NAJVYŠŠIE MOŽNÉ VÝROBNÉ ŠTANDARDY. SPOZNAJTE LEPŠIE NAŠE VÝROBNÉ PROCESY A ZISTÍTE, PREČO SME SI ABSOLÚTNE ISTÍ, POKIAĽ IDE O KVALITU KONEČNÉHO PRODUKTU – STREŠNÉHO OKNA DAKEA S 20-ROČNOU ZÁRUKOU.

Production of roof windows

Kvalitné sklo

Tvrdené a vrstvené plavené sklo potiahnuté špeciálnou zvukovo izolačnou fóliou odolnou voči roztrhnutiu, s nízkou emisivitou alebo ľahko čistiteľným povlakom. Výber sklenených tabúľ Dakea bol špeciálne navrhnutý pre bezpečnosť, energetickú účinnosť a pohodlie v interiéri.

Ľahko sa čistí PVC

Vďaka našim frézovacím nástrojom, ktoré majú rýchlosť otáčania až 18000 za minútu, je profilovanie našich okien hladké a presné. Izolovaný a oceľou vystužený PVC materiál je dôkladne zvarený, aby sa dosiahla maximálna pevnosť konečného produktu - strešné okno z PVC Dakea.

Masterwood

Severská borovica, dôsledne vyberaná a obstarávaná z trvalo obnoviteľných lesov certifikovaných osvedčením FSC, je hlavným prvkom všetkých drevených strešných okien v sortimente Dakea. Prísny výrobný proces je navrhnutý tak, aby borovicové drevo ešte viac spevnelo pri skladovaní s reguláciou vlhkosti, laminovaní, lakovaní ekologickým lakom na báze vody, sušení a ďalších procesoch.

roof windows production in DAKEA
testing roof windows

TESTOVANÉ DO DOKONALOSTI

HODINY, ÚDERY, TLAKOVÁ SILA, SILA VETRA, VRSTVY, DNI, ROKY, NOCI, ZVÄČŠENIA, POSUNY, TEPLOTA, LITRE VODY... BA AJ ŠÁLKY KÁVY VYPITEJ POČAS SKÚŠOK... TO VŠETKO MOŽNO VYJADRIŤ ČÍSLOM, KTORÉ SVEDČÍ O PRÁCI, KTORÚ SME VENOVALI TOMU, ABY SME PONÚKLI OKNO NAJVYŠŠEJ KVALITY. A TIE ČÍSLA SÚ NAOZAJ PÔSOBIVÉ. GARANTUJEME.

testing roof windows

TESTOVANÉ S 50 KG ZÁVAŽÍM

Do strešného okna Ultima sme udreli závažím s hmotnosťou 50 kg. Môže to znieť extrémne, ale aj také môže byť počasie. Výsledok? Nič sa nestalo. Dôkaz, že naše okná odolajú aj najextrémnejším poveternostným podmienkam.

testing roof windows DAKEA

TESTOVANÉ
PRI HLUKU 100 dB

Naše okno sme potrápili hlukom na úrovni 100 dB, čo zodpovedá hlučnosti pneumatickej zbíjačky. Výsledok? Okno Ultima zredukovalo hlučnosť o 50 % v porovnaní so štandardným strešným oknom.

quality of DAKEA roof windows

TESTOVANÉ VETROM PRI
RÝCHLOSTI 144 KM/HOD

Odolnosť nášho strešného okna Ultima sme overili vo vetre sily hurikánu. Ani takéto extrémne podmienky mu nijako neuškodili. Vetruvzdornosť potvrdená!

DAKEA windows testing

TESTOVANÉ S 600 LITRAMI DAŽĎOVEJ VODY

Predstavte si, že za hodinu naprší 600 litrov vody. To je ekvivalent úhrnu ročných zrážok na meter štvorcový v Londýne! A práve takýto objem sme vyliali na naše strešné okno Ultima, aby sme skontrolovali jeho vodotesnosť.

Certificates

Vysoko akreditovaná

Sme presvedčení o vysokej kvalite našich okien, že im poskytujeme 20 ročnú záruku - najdlhšiu záruku na trhu. Kvalitu berieme veľmi vážne a máme zoznam osvedčení, ktoré ju preukazujú.

Vynikajúca kontrola kvality

Akceptujeme iba to najlepšie, takže naša výroba je prísne kontrolovaná, aby sme sa uistili, že spĺňa najvyššie možné normy. Máme osvedčenia, ktoré to dokazujú.

DAKEA NOVINY

Ste profesionálny montážnik, dodávateľ alebo staviteľ domu? Zaregistrujte sa na odber našich DAKEA Novín ešte dnes, aby ste sa ako prví dozvedeli o nových produktoch, propagačných akciách a exkluzívnych ponukách.

V prípade všetkých Vašich ďalších otázok vyplňte náš kontaktný formulár na našej webovej stránke.