PROFESIONÁLI

VÁŽENÝ STRECHÁR,

Sme radi, že vás môžeme predstaviť spoločnosti Dakea, kde sa zameriavame na riešenia vyvinuté v spolupráci s profesionálnymi pokrývačmi s cieľom zlepšiť vašu prácu a skrátiť čas potrebný na inštaláciu pri súčasnom dodržaní vysokých technických noriem.
Zistite viac o týchto výhodách a prečo je spoločnosť Dakea inteligentnou voľbou pre profesionálov.

BEZPLATNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Bezplatné príslušenstvo vám pomôže ušetriť peniaze na nákup príslušenstva, ktoré by ste museli mať tak či tak. To znamená, že môžete ušetriť nielen peniaze ale aj čas!

IFC je zdarma vydodávané k oknám Dakea Ultima. Pre ostatné okná Dakea je tento výrobok dostupný ako dodatočný prvok.

RUC je bezplatne dodávaný k väčšine strešných okien Dakea zo sérií Better a Ultima.

JEDNODUCHÁ A RÝCHLA MONTÁŽ

Vyvynuli sme montážne príslušenstvo Dakea zohľadňujúc potreby profesionálov. Naše príslušenstvo vďaka inteligentným funkciám uľahčuje a výrazne zrýchľuje proces montáže.

Hydroizolačný golier Dakea (RUC) je vyrobený z jedného kusu fólie,bez potreby vyrezávania a lepenia fólie, vďaka čomu zaručuje 100 % vodotesnosť. Je to technicky pokrokový výrobok, navrhnutý tak, aby chránil strechu a vytvoril vodotesnú konštrukciu.

Zatepľujúci penový rám Dakea (IFC) je vyrobený tak, aby presne dosadal na rám okna, čo zaručuje rýchlejšiu a bezchybnú montáž. Všetko, čo treba urobiť, je namontovať ho, tzn. prilepiť ho. Strešné okná Dakea sa montujú takým istým spôsobom, ako okná iných populárnych značiek. Montážnici jednoducho postupujú krok za krokom podľa priloženého montážneho návodu.

VÄČŠÍ ZISK

Dakea ponúka najlepší pomer kvality a ceny, vďaka tomu môžete zarobiť viac než v prípade akejkoľvek inej konkurenčnej značky. Vaši zákazníci (majitelia domov, investori) dostanú viac funkcií za bezkonkurenčnú cenu. V spojení s našou 20-ročnou zárukou, zákazníci budú absolútne spokojní s vašimi službami.


ŠIROKÝ SORTIMENT

V Dakea máme všetko – strešné okná, ktoré spĺňajú väčšinu potrieb zákazníkov, lemovania kompatibilné so všetkými populárnymi typmi striech, rolety a iné populárnej príslušenstvo, a komfortné riešenia pre strechy so sklonom od 0 do 90 stupňov.

Sortiment Dakea je ľahko prístupný, ľahko pochopiteľný a ľahko sa predávajúci. A vysoká kvalita je vždy zaručená.

Záruka

Vo vnútri každého balenia sú informácie nevyhnutné na bezplatnú registráciu v rámci 20-ročnej záruky. Všetko, čo potrebuje majiteľ domu, je v obálke, ktorá je prilepená k oknu. Pripomeňte majiteľovi domu, aby vykonal nevyhnutné kroky a poskytol všetku nevyhnutnú pomoc.

Neváhajte s registráciou záruky na okno pre neho. Stačí uviesť identifikačné číslo okna z výrobného štítku spolu s údajmi zákazníka. V takom prípade nezabudnite zákazníkovi poslať vytlačený, prenášateľný záručný formulár. Vďaka tomu získavate fantastickú pridanú hodnotu montážnej služby, ponúkajúc rozšírenú, prenášateľnú a bezplatnú záruku, ktorá isto oprávňuje na odškodné.

Bližšie informácie a kompletné podmienky programu nájdete na adrese DAKEA.net

testing roof windows

RÝCHLE ODKAZY

POŽIADAJTE O ŠKOLENIE

Ak máte akékoľvek otázky a chcete byť informovaní ohľadne našich noviniek, pripojte sa ku komunite Dakea a budete dostávať o nás informácie – sme vám k dispozícii.

Organizujeme podujatia, stretnutia a školenia pre montážnikov. Sledujte nás na Facebooku a budete mať vždy najaktuálnejšie informácie: www.facebook.com/HelloDakea/.

    DAKEA NOVINY

    Ste profesionálny montážnik, dodávateľ alebo staviteľ domu? Zaregistrujte sa na odber našich DAKEA Novín ešte dnes, aby ste sa ako prví dozvedeli o nových produktoch, propagačných akciách a exkluzívnych ponukách.

    V prípade všetkých Vašich ďalších otázok vyplňte náš kontaktný formulár na našej webovej stránke.