Tradesperson window installers
HODNOTA ZA PENIAZE

Naše okná ponúkajú až 20 % úspor oproti iným značkám. Navrhli sme ich tak, aby poskytovali vyššiu funkčnosť za ceny nižšie ako porovnateľné výrobky na trhu. Okrem toho Dakea ponúka najdlhšiu záruku na trhu – ponúkame záruku 20 rokov na celé okno a doživotnú záruku na sklo v prípade poškodenia krupobitím. Táto ponuka vám dáva istotu, že získate najlepšiu službu, a zároveň vám umožňuje ponúkať majiteľom domov vysokokvalitné a overené riešenia.

ZÁRUKA KVALITY

Strešné okná Dakea sú navrhnuté a vyrobené v Európskej únii. 80 rokov skúseností v oblasti výroby strešných okien nám umožnili dosiahnuť najvyššie možné štandardy vo výrobnom procese, ktorý je prísne kontrolovaný z hľadiska bezpečnosti, kvality a ekologických noriem. Sme držiteľmi rôznych certifikátov, ako napr: ISO 9001, ISO 14001, DoP, ISO 45001 a mnoho ďalších.

Sme si takí istí kvalitou našich strešných okien, že ponúkame 20-ročnú prenosnú záruku, najdlhšiu na trhu – fantastickú pridanú hodnotu pre budúcich majiteľov domov.

SÚLAD S PRIEMYSELNÝMI NORMAMI

Naše výrobky spĺňajú normy slovenského a európskeho trhu, vďaka čomu sú ideálne na dlhodobé používanie. Neustále sledujeme najnovšie miestne aj celoštátne predpisy, aby vaše projekty prebiehali bez problémov a vaši klienti boli spokojní s výrobkami, ktoré od nás dostanú.

V našej ponuke nájdete strešné okná s trojsklom, ktoré spĺňajú najvyššie nároky na energetickú účinnosť podkrovia. Náš sortiment tvoria strešné okná, ktoré splnia požiadavky akejkoľvek investície – od nízkonákladových projektov až po špeciálnu špecifikáciu.

UDRŽATEĽNOSŤ

Nechceme len spĺňať normy požadované na trhu. Chceme ich vytvárať a formovať požiadavky odvetvia. Stavebný sektor zohráva dôležitú úlohu pri dosahovaní cieľov v boji proti klimatickým zmenám. Preto stratégia trvalo udržateľného rozvoja WeCare, ktorú sme vypracovali spolu s odborníkmi SBTi, zahŕňa množstvo iniciatív na zníženie emisií do roku 2030, ako aj aktivity na podporu zodpovedného podnikania a životného štýlu našich zamestnancov, dodávateľov a zákazníkov.

Používame len lesné drevo certifikované Radou pre lesné hospodárstvo (FSC), ktorá zaručuje, že sa ťaží a spracúva udržateľným spôsobom.

RIEŠENIA STREŠNÝCH OKIEN NA MIERU

Naše rozsiahle odborné znalosti nám umožňujú poradiť akékoľvek riešenia na mieru, ktoré spĺňajú všetky potreby a špecifikácie vášho projektu. Chápeme, že projekt si môže vyžadovať špecifické výrobky s definovanými parametrami. Preto pre špecifické stavebno-technické projekty ponúkame riešenia na mieru. Všetky špecifikácie výrobkov môžete mať od jedného výrobcu, čo vám zaručí bezkonkurenčnú cenu a včasné dodanie.

TECHNICKÁ PODPORA

Chápeme, že váš projekt je pre vás najdôležitejší. Chceme zabezpečiť, aby všetko prebehlo hladko a vaše otázky boli zodpovedané. Naši špecialisti majú jedinečné skúsenosti a znalosti v oblasti strešných okien – od osvedčených postupov montáže až po technické informácie o výrobkoch. Radi vám poradíme počas celého procesu, a zabezpečíme, aby ste si vyberali tie najlepšie riešenia, ktoré spĺňajú vaše požiadavky.

Najobľúbenejšia technická dokumentácia a návod na montáž, ku ktorým máte prístup online. Pomocou nižšie uvedených odkazov si môžete pozrieť špecifikácie produktov, certifikáty DOP (vyhlásenia o parametroch), inštalačné videá a ďalšie informácie.

SPOZNAJTE LEPŠIE RIEŠENIA SPOLOČNOSTI DAKEA PRE INVESTOROV.

ČO ĽUDIA HOVORIA O DAKEA

Odporúčam produkty DAKEA

g

I recommend Dakea products

dakea

I recommend Dakea products

dakea

I recommend Dakea products

dakea

I recommend Dakea products

dakea

I recommend Dakea products

dakea

I recommend Dakea products

okno

super, rychle precizne, spokojnosť 100%

Ladislav Paluš

I recommend Dakea products

KPXM6AB1500

I recommend Dakea products

KPVM6AB1500

NEDÁVNO REALIZOVANÉ PROJEKTY DAKEA

RELAXÁCIA BEZ KOMÁROV SO STREŠNÝMI OKNAMI? JE TO MOŽNÉ! OBJAVTE RIEŠENIE!

Sieťka proti hmyzu Dakea, skrátene Dakea Zia, je elegantný výrobok s hliníkovou lištou zo sklených vlákien,...

čítaj viac

SPOLOČNOSŤ DAKEA PRECHÁDZA NA BEZPLASTOVÉ OBALY

V spoločnosti Dakea je stredobodom všetkých aktivít udržateľnosť. Ako spoločnosť môžeme urobiť viac pre zác...

čítaj viac

AKO ZNÍŽIŤ TEPELNÉ STRATY CEZ OKNÁ

V súčasnej ekonomickej situácii môže byť hľadanie spôsobov, ako znížiť tepelné straty inteligentným spôsobo...

čítaj viac

STREŠNÉ OKNÁ DAKEA - „NEBESKÝ ZÁŽITOK“ PRI PRESTAVBE PODKROVIA V LEEDS

Skúsený developer, ktorý sa podujal na prestavbu bungalovu v exkluzívnej štvrti mesta Leeds, mal prvoradý z...

čítaj viac

PRIRODZENÉ SVETLO V INTERIÉRI

Prestavby podkroví sú zaslúžene veľmi populárne vďaka tomu, že sú lacnejším a neinvazívnym spôsobom na zväč...

čítaj viac

DAKEA VINTAGE PRE MANOR DRIVE

Firma Massey Limited vybrala okná Dakea Better Vintage pre nové obytné objekty v prestížnej obytnej štvrti ...

čítaj viac

POŽIADAŤ O CENOVÚ PONUKU

    arrow_long_right

    DAKEA NOVINY

    Ste profesionálny montážnik, dodávateľ alebo staviteľ domu? Zaregistrujte sa na odber našich DAKEA Novín ešte dnes, aby ste sa ako prví dozvedeli o nových produktoch, propagačných akciách a exkluzívnych ponukách.

    V prípade všetkých Vašich ďalších otázok vyplňte náš kontaktný formulár na našej webovej stránke.