Prípadové štúdie

STAVBÁRI SI VYBERAJÚ MÚDREJŠIE

Firma Roof Trust sídli na severovýchode. Vybrala si strešné okná Dakea Ultima, aby zaručila vysokú kvalitu montáže v mnohých obytných budovách. Okná ULTIMA, ktoré sa ľahko montujú, ponúkajú rad výhod pre majiteľov domov, vrátane zníženia hluku prichádzajúceho z vonku až o 50 % v porovnaní s inými štandardnými oknami na trhu.

ROOF TRUST – RODINNÁ POKRÝVAČSKÁ FIRMA,

vybrala si výrobky Dakea – vrátane inovatívneho okna Ultima – ktoré použila v troch rekonštrukčných projektoch na území Newcastle po stanovení požiadaviek s miestnym dodávateľom Rinus Roofing Supplies v Sunderland. David Bruce, výkonný riaditeľ Roof Trust, povedal: „Sondujúc dostupné možnosti na trhu, chceli sme nájsť výrobok, ktorý splní požiadavky majiteľov domov, a ktorého montáž bude jednoduchá.“ Dakea ULTIMA prináša majiteľovi domu rad výhod. Technológia Comfort Glass pozostáva z dvoch dvojnásobne teploreflexných fólií, ktoré sú navrhnuté na ochranu pred prehriatím v lete a na udržanie tepla v zime, čo následne pomáha domácnosti znížiť náklady počas celého roka.

Housebuilders makes the smarter choice

Použitím zasklenia Titan Glass, Ultima zaručuje výnimočnú energetickú efektívnosť pri súčiniteli prestupu tepla 1,2 W/m2 K. Okrem toho tieto izolačné dvojsklá sú vyplnené kryptónom, ktoré prenáša o 46 % menej tepla v porovnaní s bežne používaným argónom. ULTIMA imponujúcim spôsobom chráni pred pôsobením ultrafialového žiarenia (UV), blokuje až do 95 % škodlivého UV žiarenia. David pokračoval: „Dakea ULTIMA nám tiež pomohla vyriešiť niekoľko podstatných problémov spätých s montážou. Častým problémom na mieste sú chýbajúce vhodné montážne komponenty, čo spomaľuje proces montáže. V prípade okien DAKEA Ultima sú všetky príslušné skrutky a montážne komponenty vždy dodané v montážnej súprave okna. Znie to jednoducho, avšak nezaručujú to všetci výrobcovia. Spolu s jednoduchým použitím lemovania na škridlu to má obrovský význam pre celkovú jednoduchosť a kvalitu montáže.“ Okná ULTIMA sú dodávané s bezkonkurenčnou 20-ročnou zárukou a sú podporované 75-ročnými skúsenosťami Dakea s navrhovaním, výrobou a inováciami strešných okien.

Housebuilders makes the smarter choice DAKEA roof window

Dávid zhrnul: „Našim zákazníkom vždy odporúčame strešné okná DAKEA, pretože sú veľmi všestranné, a tiež prinášajú impozantné úspory. Okná Dakea považujeme za našu voľbu číslo jedna, pretože našim zákazníkom zaručujú vynikajúcu estetiku a perfektne pasujú ku každému typu strechy, čo pri montáži zvýrazňuje ich flexibilitu.“ Umiestnenie ovládacej kľučky v dolnej časti okna Dakea ULTIMA umožní používateľom ľahšie ľahší prístup a manipuláciu s oknom. Spolu s ďalšími montážami okien Dakea, ktoré má do budúcnosti naplánované Roof Trust, David a firma sa stále angažujú využívajúc výnimočné prednosti Dakea s cieľom zaručiť dlhodobé riešenie.

Housebuilders makes the smarter choice DAKEA for smart professionals

Súvisiace články

Prípadové štúdie

SILNÝ PREDAJ S PODPOROU DAKEA

Dakea úzko spolupracuje s firmou Stormspell, zaručujúc široký rozsah predaja a technickej podpory s cieľom ... čítaj viac

Prípadové štúdie

STAVBÁRI SI VYBERAJÚ MÚDREJŠIE

Firma Roof Trust sídli na severovýchode. Vybrala si strešné okná Dakea Ultima, aby zaručila vysokú kvalitu ... čítaj viac

DAKEA NOVINY

Ste profesionálny montážnik, dodávateľ alebo staviteľ domu? Zaregistrujte sa na odber našich DAKEA Novín ešte dnes, aby ste sa ako prví dozvedeli o nových produktoch, propagačných akciách a exkluzívnych ponukách.

V prípade všetkých Vašich ďalších otázok vyplňte náš kontaktný formulár na našej webovej stránke.