Iní

PRÍPADOVÉ ŠTÚDIE NA SLOVENSKU

Prípadové štúdie na Slovensku

Táto prípadová štúdia ukazuje, ako okná DAKEA zmenili obytné oblasti, pričom sa zameriava najmä na väčšie projekty.

Ale či už ide o malý byt, obrovskú kancelársku budovu alebo dokonca rezidenciu, okná DAKEA vždy nájdu spôsob, ako oživiť svetlo a priestor a vdýchnuť im nový, nádherný život.

V priebehu rokov sme sa na Slovensku podieľali na pomerne veľkom počte rekonštrukcií a projektov s rôznymi typmi strešných okien značky DAKEA, tu v krátkosti vyzdvihujeme niekoľko z nich.

Okná DAKEA sú nielen krásne a praktické, ale aj symbolom udržateľnosti. Každé drevené okno je vyrobené z prírodných surovín s certifikátom FSC a pri výrobe kladieme veľký dôraz na ochranu životného prostredia. Ak sa chcete dozvedieť viac o našej stratégii udržateľnosti, môžete tak urobiť tu.

Interiéry sa nielenže zaplnia prirodzeným svetlom, ale k zvýšeniu energetickej účinnosti prispievajú aj vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti okien.

 

Rezidencia Baštová, Kosice

Pekné kombinované riešenia

 

 

Názov: Rezidencia Baštová

Mesto: Košice

Rok inštalácie: 2015-2017

Počet strešných okien: 127 kusov

Typ strešných okien: Better View (KHV M6A)

Predajca, partner: ELKO, Košice

Montážna firma, pokrývačská firma: Strechy Maršálek, Košice

Súvisiace články

majiteľov domov

RELAXÁCIA BEZ KOMÁROV SO STREŠNÝMI OKNAMI? JE TO MOŽNÉ! OBJAVTE RIEŠENIE!

Sieťka proti hmyzu Dakea, skrátene Dakea Zia, je elegantný výrobok s hliníkovou lištou zo sklených vlákien,... čítaj viac

Iní

TIPY NA UMIESTNENIE STREŠNÝCH OKIEN A STREŠNÝCH SVETLÍKOV

Strešné svetlíky a strešné okná môžu byť skvelým spôsobom, ako priviesť svetlo do vášho domova, ale ich umi... čítaj viac

Iní

Spôsoby Eliminácie Vonkajšieho Hluku

Vytvorenie pokojnej a tichej atmosféry môže byť výzvou pre každého majiteľa bytu alebo staviteľa. Ak máte h... čítaj viac

DAKEA NOVINY

Ste profesionálny montážnik, dodávateľ alebo staviteľ domu? Zaregistrujte sa na odber našich DAKEA Novín ešte dnes, aby ste sa ako prví dozvedeli o nových produktoch, propagačných akciách a exkluzívnych ponukách.

V prípade všetkých Vašich ďalších otázok vyplňte náš kontaktný formulár na našej webovej stránke.