Prípadové štúdie

NAJVÄČŠÍ ÚSPECH PRE OBYVATEĽOV A POKRÝVAČOV V DÁNSKU

Dodávatelia rekonštrukčných prác komplexu voľne stojacich obytných nehnuteľnosti stáli nedávno pred zaujímavou výzvou.
78 z týchto domov, s pomerne zastaralými a tmavými kúpeľňami v strede domu, v ktorých neboli okná , takže tam nebol prístup k dennému svetlu. Akým spôsobom sa dali kúpeľne počas rekonštrukcie zmodernizovať, a súčasne zlepšiť vetranie a osvetlenie, a to pri skromnom rozpočte a počas celkovej rekonštrukcie strechy?

Roof top success for residents and roofers in Denmark houses

UKÁZALO SA, ŽE ODPOVEĎ JE POMERNE JEDNODUCHÁ!

Namontovali strešné okná Dakea (KPV B1000 v M4A) v streche s plochou strešnou krytinou s použitím lemovania Dakea (Dakea KSF M4A). Okná majú tiež elektrické otváranie (AMC 100), čo uľahčuje ich používanie. Celý projekt nemohol byť jednoduchší ani podarenejší. Kúpeľne vďaka novým oknám vyzerajú jasnejšie a modernejšie, a vetranie sa okamžite zlepšilo. Domáci boli očarení novým vzhľadom a atmosférou kúpeľní, a montéri žasli, že projekt bol ukončený načas a s takým úžasným výsledkom. Vďaka Ginnerup A/S, Bygma a Dakea sa celý projekt úspešne skončil.

Roof top success for residents and roofers in Denmark

PROJEKT

  • - 200 nehnuteľností
  • - 20 mesiacov

Roof top success for residents and roofers in Denmark bathroom

Súvisiace články

Prípadové štúdie

DAKEA VINTAGE PRE MANOR DRIVE

Firma Massey Limited vybrala okná Dakea Better Vintage pre nové obytné objekty v prestížnej obytnej štvrti ... čítaj viac

Prípadové štúdie

ENERGETICKY ÚSPORNÉ OBYTNÉ BUDOVY V HOLANDSKU

ÉRA EKOLOGICKÝCH BUDOV Kvôli novým predpisom, ako aj skutočnosti, že Holandsko chce znížiť do roku 2050 spo... čítaj viac

DAKEA NOVINY

Ste profesionálny montážnik, dodávateľ alebo staviteľ domu? Zaregistrujte sa na odber našich DAKEA Novín ešte dnes, aby ste sa ako prví dozvedeli o nových produktoch, propagačných akciách a exkluzívnych ponukách.

V prípade všetkých Vašich ďalších otázok vyplňte náš kontaktný formulár na našej webovej stránke.