O dakea

O dakea
Nech ste ktokoľvek – Dakea vám pomôže zarobiť viac!

Víta vás Dakea!

Novovytvorená značka, ktorá je súčasťou portfólia ALTATERRA Kft, spoločnosti v súkromnom vlastníctve dánskej skupiny VKR Holdings, ktorá bola vytvorená na výrobu strešných okien a súvisiacich doplnkov najvyššej kvality, s unikátnym systémom servisnej podpory, ktorá prináša väčší zisk a menšie riziko pre profesionálov a majiteľov domov.

Naše konštrukčné a výrobné znalosti a know-how, ktoré vychádzajú zo 60-ročných skúseností s inováciou,produkciou a návrhmi strešných okien, zabezpečujú, že budete plne spokojní s našimi oknami minimálne počas ďalších 20 rokov.

Výrobné závody na svetovej úrovni, certifikované podľa ISO, s garantovanou kapacitou venujú maximálnu pozornosť a vynakladajú všetko úsilie na to, aby vám dodávali čo najlepší možný produkt : od hotového strešného okna až po najmenšie detaily (každá skrutka, každý krok výrobného postupu a každá dôležitá súčiastka sú testované podľa najprísnejších noriem).Táto úzkostlivá pozornosť venovaná detailom a dlhodobé skúsenosti znamenajú pre našich zákazníkov, ktorí od našich produktov očakávajú maximálnu spoľahlivosť po celú dobu ich životnosti, zásadnú výhodu a sú zárukou ich spokojnosti.

Dakea, 20 rokov bezstarostného bývania!

Každý produkt, ktorý si u nás kúpite, poskytuje majiteľom domov viac funkcií a väčšie záruky, než by mohli dostať za rovnaké peniaze u väčšiny výrobkov, ktoré sú dostupné na trhu.

Získajte 10 bezstarostných rokov navyše a veľkú pridanú hodnotu pre váš dom.

Viac

Dakea, Unikátny protikrízový koncept pre distribútorov a obchodníkov!

Značka Dakea ponúka kompletný, úplne bezkonkurenčný rozsah služieb, od riadenia skladových zásob až po komunikáciu so zákazníkmi,nástroje a predajnú podporu.

Preto budete môcť vystupovať na upadajúcom trhu priebojne a proaktívne, a pritom bez rizika.

Získajte nových zákazníkov a plaťte len vtedy, keď predáte!

Viac

Strešné okná Dakea pre šikovných profesionálov!

Každý výrobok, ktorý si u nás kúpite, umožňuje montážnikom alebo remeselníkom dosahovať o trochu vyšší zisk, pretože získate výnos a ušetríte čas a zároveň získate možnosť pomoci a podpory pri svojej každodennej práci.

Získajte 5–7 eur za každé namontované okno Dakea.

Viac