Better Safe PVC

Tabuľka s rozmermi

 • KPV C2A B1000
 • KPV C4A B1000
 • KPV C6A B1000
 • KPV F4A B1000
 • KPV F6A B1000
 • KPV M4A B1000
 • KPV M6A B1000
 • KPV M8A B1000
 • KPV M10A B1000
 • KPV P6A B1000
 • KPV S6A B1000
 • KPV U4A B1000

Okná Dakea Better Safe PVC sú odolné vočI vlhkosti a znečisteniu, veľmi ľahko sa umývajú. Výborne sa osvedčujú vo všetkých obytných miestnostiach, ako aj v priestoroch so zvýšenou vlhkosťou – v kuchyni alebo kúpeľni. Okná Dakea Better Safe PVC sú navyše energicky úsporné a bezpečné pre užívateľov.

Vodeodolné strešné okno Dakea Better Safe PVC je vynikajúcou voľbou pre kuchyňu a kúpeľňu, kde usadzovanie nečistôt a tvorba vlhkosti hrá významnú úlohu, zatiaľ čo jeho moderný biely vzhľad bude perfektne zapadať do každej miestnosti, kde potrebujete bezúdržbové, ľahko umývateľné okno.

V oknách Dakea Better Safe PVC je použitý nový typ zasklenie. Vďaka novej technológii Thermostat a priaznivému súčiniteľu prestupu tepla – Uw 1,3 W/m2K sa teplo v zime udržuje vo vnútri miestnosti. Toto energeticky úsporné riešenie sa dosiahlo pridaním ďalšej nízkoemisnej vrstvy. Laminované vnútorné sklo chráni okno pred rozbitím zvnútra. V kombinácii s tvrdeným vonkajším sklom zaisťuje bezpečnosť používania. Okná Dakea Better Safe PVC ponúkajú mimoriadny komfort používania. Sú vyrobené z elegantných PVC profilov, sú odolné, ľahko sa čistia a nevyžadujú si údržbu. Okná sú vybavené ventilačnou klapkou, ktorá umožňuje vetranie miestnosti, a kľučkou s dvoma aretačnými polohami , čo tiež umožňuje praktickú reguláciu vetrania.

Toto okno je vybavené rukoväťou s dvoma ďalšími polohami zaistenia, ktoré umožňujú flexibilné a pohodlné vetranie.

Pri kvalite okien nepripúšťame žiadne kompromisy, a preto na ne poskytujeme 20 -ročnú záruku.

Tento výrobok je navrhnutý a vyrobený s využitím modernej technológie a podľa najvyšších štandardov kvality. Ak sa chcete dozvedieť viac o jeho vlastnostiach, kliknite na ikony vedľa obrázku.

Strešné okno Dakea Better Safe PVC sa dodáva spolu s Hydroizolačným golierom Quick Install (RUC), ktorý je bezplatnou súčasťou balenia.

Golier Quick Install urýchľuje proces montáže a zlepšuje tesnosť strešnej konštrukcie. 

Strešné okná Dakea Better Safe PVC sa môžu montovať  do všetkých strešných krytín so sklonom strechy od 15 do 90 stupňov. Správne namontovanie si vyžaduje použitie originálneho lemovania Dakea

Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si část Příslušenství pro snadnou montáž

Technické parametre
Konštrukcia

Široký rám, bezolovnaté PVC s vnútorným oceľovým vystužením. Vo vnútorných komorách polystyrénová tepelná izolácia.

Vetranie

2 polohy kľučky umožňujúce pasívne vetranie, vetracie krídlo v zatvorenej polohe, až 5200 mm2 ekvivalentnej plochy, prúdenie vzduchu až 35 m3/h (pri tlaku 10 Pa).

Parametre skla

bezpečnostné sklo – vonkajšia tabuľa z kaleného skla a laminovaná vnútorná tabuľa

Prevádzkové funkcie

2 tesnenia: zvárané posuvné tesnenie, zvárané tesnenie oplechovania, stredový otočný záves, zastaví sa v akejkoľvek pozícii.

Okenné sklo
1000
Konštrukcia
33.2V6-14G1-4HV6
24 mm izolačné dvojsklo
Áno
Nízka priepustnosť tepla
Áno
Plyn (argón)
Áno
Tvrdené
Áno
Laminované
Áno
Ug (W/m2K)
1,0
Celková schopnosť priepustnosti slnečnej energie
0,55
Okno
Uw (W/m2K)
1,3
Vodotesnosť
E 1500
Priepustnosť vzduchu
Class 4
Odolnosť voči zaťaženiu vetrom
Class C4
Redukcia hluku
34 (-1,-5) dB
Farba
Biela
Áno

Príslušenstvo pre väčší komfort
Príslušenstvo na jednoduchú montáž
0