Katalóg produktov 2019

Vnútorné rolety

Tabuľka s rozmermi

  • RHR CxA
  • RHR FxA
  • RHR MxA
  • RHR PxA
  • RHR SxA
  • RHR UxA

Rozptýlené svetlo – vnútorná roleta 

Vnútorná roleta vám poskytuje stále obľúbený efekt jemne rozptýleného svetla. Praktická a úsporná možnosť na zatemnenie obývačky, detskej izby a iného miesta, kde sa chcete vyhnúť prudkému svetlu. 

Žiadne šnúry a lanká – v našej rolete sa používa jednoduchý účinný mechanizmus, ktorý umožňuje ľahké polohovanie rolety v 3 rôznych úrovniach. 

Táto roleta vyrobená z polyesterovej tkaniny, je odolná a ľahko sa čistí. 

Našu roletu namontujete pomocou skrutkovača a kladiva za menej ako 10 minút podľa názorného montážneho návodu, ktorý sa dodáva ku všetkým našim výrobkom. Naše rolety perfektne priliehajú, nevyžadujú si rezanie a dajú sa namontovať v troch jednoduchých krokov.

Názorný montážny návod je súčasťou balenia. 

Na rolety Dakea sa poskytuje 2-ročná záruka.

Vnútorné rolety Dakea sa môžu montovať na strešné okná Dakea, VELUX® (vrátane novej generácie - V22), FAKRO®, Optilight®, Keylite®, Starlite®, RoofLITE a DAKSTRA. 

Ak si chcete vybrať vonkajšiu roletu pre strešné okno, kliknite na možnosť Výber roliet.

VELUX a značka VELUX sú registrované ochranné známky skupiny VELUX Group. FAKRO a značka FAKRO sú registrované ochranné známky skupiny FAKRO Group. Optilight a značka Optilight sú registrované ochranné známky skupiny FAKRO Group. Keylite a značka Keylite sú registrované ochranné známky skupiny Keylite Group. Starlite a značka Starlite sú registrované ochranné známky skupiny Keylite Group. Dakea, DAKSTRA, RoofLITE sú registrované ochranné známky skupiny ALTATERRA Ltd. Group.

Technické parametre

Príslušenstvo pre väčší komfort
Príslušenstvo na jednoduchú montáž
0