Katalóg produktov 2019

Vonkajšia markíza

Tabuľka s rozmermi

  • MIR CxA
  • MIR FxA
  • MIR MxA
  • MIR PxA
  • MIR SxA
  • MIR UxA

Vonkajšia markíza – dokáže zabrániť prehrievaniu podkrovia a redukovať hluk spôsobený dažďom, a súčasne umožňuje výhľad. 

To je naozaj skvelá voľba na zníženie tepla počas slnečných dní a obmedzenie hluku spôsobeného dažďom pri zlom počasí. 

Vonkajšia markíza je vyrobená z polopriesvitnej sieťky s PVC povlakom, ktorá príjemne rozptyľuje prichádzajúce svetlo a zabraňuje prehrievaniu tým, že neprepustí 80% tepelného žiarenia bez obmedzenia výhľadu. Chráni sklenený povrch počas dažďa a výrazne znižuje hlučnosť. 

Keď sa vonkajšia markíza nepoužíva, je chránená tak, že je diskrétne zrolovaná nad oknom

Táto vonkajšia markíza, ktorá je vyrobená z veľmi pružného materiálu so sklenenými vláknami potiahnutými vrstvou PVC, je odolná proti hnilobe a znečisteniu. 

Vonkajšiu markízu namontujete pomocou skrutkovača  za menej ako 10 minút podľa názorného montážneho návodu, ktorý sa dodáva ku všetkým našim výrobkom. Naše vonkajšie markízy perfektne priliehajú, nevyžadujú si rezanie a dajú sa namontovať v troch jednoduchých krokov.

Názorný montážny návod je súčasťou balenia. 

Na vonkajšiu markízu Dakea sa poskytuje 2-ročná záruka.

Vonkajšie markízy Dakea sa môžu montovať na strešné okná Dakea, DAKSTRA, RoofLITE (kód výrobku: MIR) a VELUX® (vrátane novej generácie - V22) (kód výrobku: MUR). 

Ak si chcete vybrať vonkajšiu roletu pre strešné okno, kliknite na možnosť Výber roliet.

VELUX a značka VELUX sú registrované ochranné známky skupiny VELUX Group. FAKRO a značka FAKRO sú registrované ochranné známky skupiny FAKRO Group. Optilight a značka Optilight sú registrované ochranné známky skupiny FAKRO Group. Keylite a značka Keylite sú registrované ochranné známky skupiny Keylite Group. Starlite a značka Starlite sú registrované ochranné známky skupiny Keylite Group. Dakea, DAKSTRA, RoofLITE sú registrované ochranné známky skupiny ALTATERRA Ltd. Group.

Technické parametre

Príslušenstvo pre väčší komfort
Príslušenstvo na jednoduchú montáž
0